Kontakt Checkin

Corona virus

Checkin oppfordrer alle våre kunder til å følge retningslinjer og råd fra Folkehelseinstituttet (FHI)
Skal du kansellere et arrangement er det viktig at du tar kontakt med support.

Har du vurdert Webinar som alternativ til kansellering?
Klikk her for informasjon og tips til gjennomføring av dette

Har du kjøpt billetter til et arrangement som er avlyst?

I forhold til refusjon av billetter, må du ta kontakt med arrangøren direkte.
Checkin kan ikke på vegne av arrangør, gjøre tilbakebetalinger.

Support

For spørsmål rundt et arrangement og påmelding må arrangøren kontaktes direkte.

 

Telefon: 380 27 000 - tast 2
- telefontid man-fre: 09-15
E-post: support@checkin.no


Salg

Bli kunde av Checkin. (ikke support)

 

Telefon: 380 27 000 - tast 1
- telefontid man-fre: 08-16
E-post: salg@checkin.no

Adresse

Checkin AS
Narviga 5
4633 Kristiansand Org. nr. 994035053 (MVA)

Ansatte i Checkin

Selskapet har 10 ansatte på
kontoret i Kristiansand

Daglig leder

Kristian Løining

E-post: kristian@checkin.no
99 52 13 32

Salgs- og markedsansvarlig

Kjell Ingvar Torvik

E-post: kjellingvar@checkin.no
93 21 11 63

Prosjektleder

Elisabeth Lunde

E-post: elisabeth@checkin.no
380 27 000

Teamleder utvikling

Marius Kildedal

E-post: marius@checkin.no
380 27 000

Salgskonsulent

Christian Krogstad

E-post: christian@checkin.no
48 03 54 33

Salgskonsulent

Yu-Tong Rønning

E-post: yu-tong@checkin.no
380 27 000

Kunderådgiver

Vibeke Hallingstad

E-post: vibeke@checkin.no
380 27 000

Interaksjonsdesigner

Jonas Træen

E-post: jonas@checkin.no
380 27 000

Utvikler

Sigmund Brocks

E-post: sigmund@checkin.no
380 27 000

Utvikler

Peter Oseland

E-post: peter@checkin.no
380 27 000

Vi ser alltid etter dyktige folk. Hvis du har lyst å bli endel av teamet vårt, send oss en CV

Send oss Cven din